box na górze

Centrum Badań DNA to ośrodek badawczo-rozwojowy, specjalizujący się w  testach diagnozujących infekcje dróg moczowo-płciowych, testach wykrywających predyspozycje genetyczne oraz w genetycznej identyfikacji pokrewieństwa.

 


box kontakt

KONTAKT

 

 

tel. (61) 646 85 85,

kom.509 658 006

e-mail: biuro@cbdna.pl

 
 
 
box 2 prawy

Krajowy Lider Innowacji 2008 I 2009
Centrum Badań DNA zostało laureatem regionalnej a następnie ogólnopolskiej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji w roku 2008 oraz 2009 w kategorii Innowacyjna Usługa i Innowacyjna Firma

więcej...

 
 
 
 
 
NEWSLETTER
Imię
E-mail
Zgadzam się z Polityką Prywatności
 
 
 
 


 
 
 
box lewy

 

Prowadzimy własne prace badawcze i współpracujemy z wieloma ośrodkami i instytucjami naukowymi i diagnostycznymi.

 

więcej...  

 
 
 
 
 
 

Centrum Badań DNA  (dalej jako CBDNA) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta CBDNA i użytkownika serwisu oraz czasopism należących do CBDNA obowiązuje aktualna Polityka Prywatności

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: CBDNA nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów i czasopism.

Udostępnione przez Państwa dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu, w jakim zostały nam przez Państwa przekazane, a więc:

- w celu realizacji zamówienia
- wysyłek elektronicznych o charakterze reklamowym lub informacyjnym zgodnym
  z tematyką portalu


Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, nie prenumerować czasopism należących do CBDNA oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez CBDNA.